• ۰۲۱-۸۸۵۱۸۹۴۴

nuevo Prisma N 4fcc89531fc76

موسسه زبان اسپانیایی سروانتس پس از مطالعات فراوان در میان منابع درسی زبان اسپانیایی در داخل و خارج از کشور با توجه به جمیع جهات (کیفیت آموزش، بروز بودن مجموعه، جذابیت بصری کتابها و در دسترس بودن کتاب ها و انطباق با سرفصل های آزمون بین المللی DELE) مجموعه کتابهای Nuevo Prisma را به عنوان منبع درسی اصلی موسسه در رده سن بزرگسالان و مجموعه کتابهای Lola y Leo و Gente Joven را در رده های سنی کودکان و نوجوانان انتخاب نموده است. بدیهی است با توجه به نیازهای آموزشی شناخته شده توسط مدرسین موسسه، اختصاص و بکارگیری کتابهای جانبی تخصصی گرامر، واژگان و داستنهای کوتاه به همراه پخش فیلمها و صوتهای آموزشی در محیطی مطلوب و بهره مند از بروزترین امکانات آموزشی به ارتقای سطح آموزشی زبان آموزان یاری خواهد رساند. در صفحات بعدی ای مطلب ضمن آشنایی بیشتر با منابع مذکور با دیگر منابع جانبی که در این مرکز مورد استفاده قرار می گیرند آشنا خواهید شد.

 

کتابهای Nuevo Prisma مورد استفاده در مجموعه دوره ویرایش جدید 12 درس سه جلدی می باشد. در دوره های A1 و A2 کتاب مورد استفاده به صورت بسته سه جلدی شامل کتاب اصلی، کتاب تمرین و کتاب تکمیلی تمرینها (سه جلد و سی دی صوتی) خواهد بود که می باید توسط زبان آموزان تهیه گردد. در سطوح A1 و A2 در هر ترم 3 درس و در ترمهای بالاتر دو درس از کتاب تدریس می گردد. Nuevo Prisma

استفاده از کتاب Competencia Gramatical En uso به عنوان کتاب حانبی گرامر در دوره های آموزشی توصیه می گردد ولی تهیه آن الزامی نیست. کتاب برای سطوح مختلف قابل تهیه می باشد.

uso

در دوره های کودکان (J) رده سنی 5 تا 9 سال از کتابهای Lola y Leo استفاده می شود

 

lola y leo spanish llave usb con libro digital 1 a11 copy

 

در دوره های نونهالان (K) رده سنی 10 تا 12 و رده سنی نوجوانان (T)  12 تا 15 سال از کتابهای Gente Joven استفاده می شود

 

jente joven

 

انواع دیکشنری های آنلاین و چاپی در هنگام گذراندن دوره ها توسط مدرسین مختلف به زبان آموزان توصیه می گردد. یکی از دیکشنری های قابل استفاده برای پیشرفت و توسعه واژگان دیکشنری دوزبانه تصویری اسپانیایی انگلیسی است که می تواند به ارتقاء سطح دانش زبان آموزان منجر گردد.

 

81rT7k6AXSL

 

 مطالب دیگر درسی از جمله پادکست های آموزشی، مطالب کمکی، صوت و یا فیلم های کمک آموزشی به تناسب دروس توسط مدرسین مربوطه در اختیار زبان آموزان قرار خواهند گرفت و عمدتا از طریق شبکه های آموزشی و سایت موسسه قابل دسترسی می باشند.

بالا