• ۰۲۱-۸۸۵۱۸۹۴۴

 

موسسه زبان اسپانیایی سروانتس به با مدیریت علمی دکتر نجمه شبیری و با بهره مندی از تجربیات اساتید مجرب ایرانی و بومی این رشته، در سال 1396 و در محیطی آرام و مجهز تاسیس گردید. محل آموزشگاه در منطقه ای آموزشی و با امکان دسترسی مناسب به وسایل ایاب و ذهاب به کلیه نقاط تهران این امکان را برای متقاضیان آموزش زبان اسپانیایی فراهم می سازد که بدون دغدغه با استفاده از وسایل نقلیه عمومی به آموزشگاه رفت و آمد نمایند.

موسسه سروانتس ضمن برگزاری دوره های ترمیک، فشرده، فوق فشرده و مترجمی تخصصی زبان اسپانیایی آماده همکاری در ارائه خدمات مترجمی همزمان و برگزاری دوره های خارج از کشور می باشد. بهره مندی از اساتید معتبر و مشهور این رشته به موسسه امکان تدریس دوره های آمادگی کلیه سطوح از A1 تا C2 برای آزمون DELE را فراهم کرده است. حرفه و تعهد ما ارائه دوره های آموزشی با کیفیتی است که به زبان آموزان ما اجازه دهد مهارت های زبانی لازم را در هر دو زمینه علمی و حرفه ای به دست آورند و در صورت زندگی در محیط های اسپانیایی زبان قادر باشند از تمام پتانسیل های تجربی و علمی خود به خوبی بهره مند شوند.

ما در پی آن هستیم که با تلفیق تخصص اساتید داخلی و اساتید شناخته شده اسپانیایی زبان و برگزاری دوره های ویژه ( پخش و نقد فیلم، مکالمه های خیابانی، مکالمه دانشجویی، بحث و بررسی موسیقی اسپانیایی و ... ) زبان آموزی را به دوره ای جذاب برای آشنایی با فرهنگ، سنن و زبان اسپانیایی تبدیل نماییم. روش تدریس ما براساس مبتنی بر دستورالعمل های موسسه سروانتس است که اهداف کلی و خاصی برای هر دانش آموز دارد.  با رویکرد کاربردی و تعاملی : گوش دادن، صحبت کردن . گرامر، درک موسیقی و فیلم ...

در کلاس های ما، تنها زبان اسپانیایی استفاده می شود چرا که زبان اسپانیایی مقصد شماست. این کلید یادگیری است که به زبان آموزان اجازه می دهد تا زبان را به طور موثر و در محیطی اسپانیایی فرا گیرند. به طور خلاصه ما به دنبال آموزش مفاهیم در محیطی واقعی هستیم تا شما را در عمل قادر به برقراری ارتباط و بهبود تخصص های زبان اسپانیایی نماییم.

بالا